COMBI ATL 150 MIXTE DS PORT./DK

COMBI ATL 150 MIXTE DS PORT./DK
COMBI ATL 150 MIXTE DS PORT./DK

COMBI ATL 150 MIXTE DS PORT./DK 4.69 1

Артикул: 324915
COMBI ATL 150 MIXTE DS PORT./DK

Цена:

20 519 грн.

Гарантия

 • Обмен/возврат товара надлежащего качества в течении 14 дней.
 • Официальная гарантия производителя.

Доставка

 • Доставка часов по всей Украинe
  осуществляется экспресс службой
  «Спецсвязь» или «Автолюкс» →
 • В течение 1-3 дней, при условии, что
  часы есть в наличии
  и от 5 дней до 15 недель, если часы
  были заказаны и их поступление
  ожидается
Описание
ATLANTIC COMBI STEATITE ATL 150 MIXTE - високопродуктивний бойлер комбінованого типу від французького концерну ATLANTIC GROUPE. Його можна використовувати з більшістю опалювальних котлів, представлених на ринку України. Бойлер забезпечує нагрівання води від централізованих і автономних систем опалення через теплообмінник в осінньо-зимовий період, а також від стеатитового нагрівального елементу потужністю 2400 Вт у весняно-літній період.

Бойлер можна підключити до мережі з напругою 400 В і 230 В. В конструкції бойлера використовується термостат, який при підключенні до мережі 230 В забезпечує управління насосом подачі теплоносія в теплообмінник. Завдяки цьому бойлер можна використовувати з недорогими котлами опалення без придбання додаткових дорогих систем управління.

Модель COMBI STEATITE ATL 150 MIXTE оснащена спіральним теплообмінником площею 0,66м2 з емальованої сталі товщиною 3 мм. За допомогою теплообмінника нагріти воду можна всього за 35 хвилин на 55 ° C від вхідної температури.

В конструкції бойлера використовується унікальний «сухий» стеатитовий ТЕН, розроблений інженерами французької компанії ATLANTIC. «Сухий» стеатитовий ТЕН не контактує з водою, він захищений сталевою емальованою колбою. Завдяки цьому бак бойлера максимально захищений від корозії та від накипу. Для додаткового захисту від корозії і мінеральних відкладень в бойлерах цієї серії застосовують магнієвий анод, який має збільшений термін експлуатації. Використання стеатитового ТЕНа і магнієвого анода подовжують термін служби бойлера і дозволяють істотно знизити витрати на техобслуговування. На відміну від моделей традиційної конструкції, проводити техобслуговування потрібно 1 раз на два роки.

Внутрішній бак бойлера додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Усі бойлери серії COMBI STEATITE мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє звести теплові втрати всього до 5-6 ° C на добу і зберегти воду гарячою протягом дуже тривалого часу. Вбудований надточний капілярний термостат з точністю до 0,1 ° C визначає температуру нагрівання води, що дозволить Вам економити до 15% електроенергії.

Сучасний дизайн водонагрівача дозволить йому гармонійно вписатися у Ваш інтер'єр. Абсолютно безшумна робота забезпечує додатковий комфорт під час експлуатації. COMBI STEATITE об'ємом 150 літрів ідеально підійде для сім'ї з 5 осіб.

Компанія ATLANTIC має найбільшу мережу авторизованих сервісних центрів в Україні. Також до Ваших послуг єдиний Call-центр, де Вас уважно вислухають і обов'язково допоможуть.

Гарантія виробника на робочий бак бойлера складає 7 років, на електричну частину - 2 роки.

ОСОБЛИВОСТІ:
Запобіжний клапан, дві електричні муфти
Магнієвий анод
Екологічно нешкідлива пінополиуретанова ізоляція
Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води з нержавіючої сталі
Термостат із захистом від перегріву
Спасибо! мы свяжемся с вами в ближайшее время